Акција
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-4%

Распродадено

ISKRA AR 2800Т бензински агрегат ISKRA AR 2800Т бензински агрегат
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-10%
BLANCO ZIA 6S BLANCO ZIA 6S
19.800 ден.21.999 ден.
19.800 ден.21.999 ден.
-11%
EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.899 ден.3.335 ден.
2.899 ден.3.335 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
 • Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
 • Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
 • Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
 • Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови

Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови

26.998 ден.29.490 ден.
Потребни наградни поени: 29000
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje GV66261
Наградни поени: 240
Достапност: На залиха
Количина:

Технички карактеристики

 • Енергетска класа: A+++
 • Максимална температура на влезната вода: 70 °C
 • Тип на мотор: Инвертер мотор
 • Индикатор на одбраната програма
 • Управување: Контрола со допир (TouchControl)
 • ЛЕД индикатор
 • Температура на миење: 70, 65, 55, 45, 35 °C
 • 5 програми: Автоматскa програмa; Интензивно миење; Економична програма; Плакнење; Брза програма 20 минути
 • Референтна програма: 3
 • SpaceComfort - 13 комплета
 • Меморирање на сопствени програми
 • брз интензивен програм
 • Автоматски програм
 • Програма SpeedWash
 • TotalDry - автоматско отворање на вратата
 • Дополнителна хигиена
 • Функција за таблета 3 во 1
 • Индикатор на одбраната програма
 • Индикатор за крај на миењето
 • Звучен сигнал за крај на миењето
 • Индикатор за преостанато време на работа
 • Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток
 • Одложен старт 0-24 часа
 • Број на корпи: 2
 • Систем на горната корпа: Мултиклак
 • Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа
 • Нивоа на прскање: 4
 • Распрснувачи: 2
 • Самочистечки филтер
 • Врата на лизгање
 • Горна корпа: Широка мрежа; Рачка со пластично лого; Преклоплива лева полица за вино; Преклоплива десна полица за вино; Фиксни држачи; Фиксна подлога за чаши; Стандарден држач за нож
 • Долна корпа: Широка мрежа; Рачка со пластично лого; Преклопувачки/делив заден држач; Корпа за кујнски прибор
 • Комплетна заштита од прелевање (AquaStop)
 • Сервисна дијагностика
 • Внатрешност од не'рѓосувачки челик
 • Потрошувачка на вода: 9,5 l
 • Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,82 kWh
 • Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 2.660 l
 • Бучност: 44 dB(A)
 • Регулирање на висината: 50 mm
 • Тип на апарат: Машини за садови
 • GV66261
 • Димензии (ШxВxД): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 89 × 66,5 cm
 • Мерки за вградување: 60 × 82 × 57 cm
 • Нето тежина на апаратот: 34,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 37,1 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,49 W
 • Приклучна моќ: 1.900 W
 • Осигурувач: 10 A

Упатство за употреба

Упатство за инсталирање

Енергетска налепница

Шема за вградување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Gorenje Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Технички карактеристики Енергетска класа: A+++ Максимална температура на влезната вода: 70 °C Тип на мотор: Инвертер мотор Индикатор на одбраната програма Управување: Контрола со допир (TouchControl) ЛЕД индикатор Температура на миење: 70, 65, 55, 45, 35 °C 5 програми: Автоматскa програмa; Интензивно миење; Економична програма; Плакнење; Брза програма 20 минути Референтна про.. Category: Product #: Gorenje GV66261 Regular price: 26.998 ден. 26.998 Available from: КРУСЕЛ e-Store