Акција
-7%
Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
1.399 ден.1.499 ден.
1.399 ден.1.499 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-9%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.499 ден.11.499 ден.
10.499 ден.11.499 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
17.999 ден.20.460 ден.
17.999 ден.20.460 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
27.990 ден.28.990 ден.
27.990 ден.28.990 ден.
-10%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.890 ден.3.199 ден.
2.890 ден.3.199 ден.
Gorenje SET REA 35 TT НОВО ФРЕОН R32 Климатизер инвертер 3,5kW
  • Gorenje SET REA 35 TT НОВО ФРЕОН R32 Климатизер инвертер 3,5kW
  • Gorenje SET REA 35 TT НОВО ФРЕОН R32 Климатизер инвертер 3,5kW

Gorenje SET REA 35 TT НОВО ФРЕОН R32 Климатизер инвертер 3,5kW

26.990 ден.
Потребни наградни поени: 27000
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje 3,5 inv
Наградни поени: 170
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Производител Горење
боја бела
Спецификации

Разладна моќност: 3.400 W  
Грејна моќност: 3.900 W 

 Ноќен режим на работа - Night mode  
Автоматско работење 
 
Турбо функција 
 
Заштита од ладен воздух  
Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј


 

Карактеристики

 
_products/features/icon - Ноќен режим на работа

Ноќен режим на работа

Функцијата на ноќна работа овозможува автоматско намалување на моќта на ладење односно на греење за 1°C во првите два часа на работа. Таквата поставеност потоа ја одржува системот во следните 5 часа, по што тој автоматски се исклучува.
 
 
_products/features/icon - Турбо дејствување

Турбо дејствување

Функцијата на забрзана работа овозможува најбрзо постигнување на предходно наместената температура.
 
 
_products/features/icon - Автоматско повторно придвижување

Автоматско повторно придвижување

Во случај на прекин на доводот на електрична енергија, кај повторното вклучување на клима уредите, функцијата на автоматско повторно придвижување овозможува автоматско продолжување со работата на апаратот со сочувани поставувања.
 
 
_products/features/icon - Заштита на просторот од замрзнување

Заштита на просторот од замрзнување

Со помош на оваа функција, во зимските месеци, просторот може да се заштити од замрзнување. Во просторијата се одржува температура на 8 °C.
 
_products/features/icon - ЛЕД дисплеј

ЛЕД дисплеј

ЛЕД дисплејот на клима уредот ги претставува вашите прилагодувања, така што работата е секогаш прегледна.
 
_products/features/icon - Енергетска класа A, A+ и A++

Енергетска класа A, A+ и A++

Класифицирањето на апаратите во енергетска класа A значи висока енергетска ефикасност на апаратот бидејќи со ниска потрошувачка на енергија се остваруваат врвни резултати. Коефициентот SEER кај ладењето и SCOP кај греењето
ПОВЕЌЕ
ЗАТВОРИ

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS