Акција
-4%
ELECTROLUX ESL5322 LO вградна мaшина за садови
21.999 ден.22.999 ден.
21.999 ден.22.999 ден.
-28%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
12.999 ден.17.999 ден.
12.999 ден.17.999 ден.
-11%
Ferre GL-9350 LUXURY плински шпорет 90sm
23.990 ден.26.999 ден.
23.990 ден.26.999 ден.
-11%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-12%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.399 ден.12.999 ден.
11.399 ден.12.999 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
18.990 ден.20.990 ден.
18.990 ден.20.990 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-17%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-12%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-20%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
6.959 ден.8.699 ден.
6.959 ден.8.699 ден.
-22%
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
6.999 ден.8.999 ден.
6.999 ден.8.999 ден.
Gorenje WP6YS3 машина за перење
 • Gorenje WP6YS3 машина за перење
 • Gorenje WP6YS3 машина за перење
 • Gorenje WP6YS3 машина за перење

Gorenje WP6YS3 машина за перење

15.490 ден.
без ДДВ: 13.127 ден. Потребни наградни поени: 16000
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje WP6YS3
Наградни поени: 4000
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Технички карактеристики:

 • Енергетска класа: A+++
 • Боја: Бела
 • WaveActive барабан
 • Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm
 • Капацитет за перење: 6 kg
 • Волумен на барабанот: 42 l
 • Едноставно користење
 • Персонализирани подесувања на сите програми
 • Режими на перење: NormalCare, EcoCare, TimeCare
 • Програма за самочистење (SterilTub)
 • Нежно затворање на вратата
 • Нормално тивко работење
 • Заклучување - заштита за деца (CDP)
 • Годишна потрошувачка на вода: 9.020 l
 •     Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 153 kWh
 • Ниво на бучност при перење: 57 dB(A)re1pW
 • Ниво на бучност при центрифугирање: 71 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 43 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 91 × 51,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 60,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 62,5 kg
 • Приклучна моќ: 2.000 W
 • Осигурувач: 10 A

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS