Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BORMANN BPW2600 перач под притисок VAP 2000 вати

8.999 ден.
12.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: Makita
  • Шифра:BORMANN BPW2600 перач под притисок VAP 2000 вати
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Моќност 2000W
Максимално снабдување 450Lt/min
Максимален притисок 150 Bar
Вклучува прилагодлив пиштол, гума 5m, кабел 5m, сад за детергент
Систем за автоматско запирање

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција