Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева Нема залиха
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева
Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева

Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева

20.999 ден.
Потребни наградни поени: 14000
 • Производител: Bosch
 • Шифра:09042608
 • Наградни поени:100
 • Достапност:Нема залиха


Карактеристики и предности

 • Препорачана за косење на големи тревници.
 • Капацитет на корпа 50 литри.
 • Едноставно подесување на висината со централизирана рачка.
 • ProSilence ја намалува јачината на звукот до 75% и прави покомфорна акустика.
 • Подесување на висина од 7 нивоа од 25 mm до 80 mm со едно копче.
 • LeafCollect ножот ја сече тревата перфектни и ги собира лисјата.
 • Лесно упавување благодарејки на ErgoSlide рачките.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 1700 W
Дијаметар на сечење 41 cm
Висина на сечење 20-80 мм
Капацитет на корпа 50 лит.
Нивоа на подесување на косење 7 нивоа
Тежина 16 kg

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција