Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch AHM 30 Рачна косилка

4.090 ден.
5.400 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: Bosch
  • Шифра: 09036770
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики и предности

  • Прецизно косење за уреден тревник.
  • Едноставна за брзо и удобно косење на мали тревни површини.
  • Принцип на сечење на нажици со висок квалитет на сечење.
  • Подесување на висина на косење со клик систем без употреба на алат.
  • Систем од четири зоблени ноќеви за сечење изработени од челик.
  • Ширина на косење од 30 cm

Спецификација на продуктот

Систем на сечење4 ножа
Дијаметар на сечење30 cm
Висина на сечење12 – 40 мм
Тежина6,4 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција