Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример Нема залиха
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример
Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример

Bosch EasyGrassCut 18-230 Акумулаторски тример

6.999 ден.
9.330 ден.
Потребни наградни поени: 8900
 • Производител: Bosch
 • Шифра:09049301
 • Наградни поени:80
 • Достапност:Нема залиха


Карактеристики и предности

 • Акумулаторски тример BOSCH EasyGrassCut 18-230
 • 18 V Li-ion 2.0 Ah батерија
 • Безжична слобода и комфорна употреба.
 • Балансиран и лесен трмер за лесна употреба
 • Доволно моќен да може да искоси ивици на шест тениски игралишта.
Батерија 18 V 2.0Ah Li-ion
Дијаметар на сечење 23 cm
Систем на сечење 1.6mm – 4 m.
Време на полнење на батерија 2 часа
Тежина 2,1  kg

Содржи:

 • 1 батерија 18V 2.0Ah W-B
 • Полнач AL 1810 CV

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција