Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда Нема залиха
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда

Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда

4.890 ден.
6.520 ден.
Потребни наградни поени: 6200
  • Производител: Bosch
  • Шифра:ISIO3
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха


Карактеристики и предности

  • Компактна ножица за жива ограда и трева.
  • Лесна и ергономски дизајнирана за лесна работа.
  • Издржлива 3.6 V Li-ion батерија за работа до 50 миути.

Спецификација на продуктот

Батерија 3.6V Li-ion 1.5Ah
Должина на ножот 120 мм и 80 мм за трева
Отвор на заб 12 мм
Време на полнење 3.5 h
Тежина 550 g.

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција