Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Gardena Класично црево 30м 1/2"

2.399 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: Gardena
  • Шифра:Класично црево 30м 1/2"
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Отвор на црево : ½ ‘

Должина: 30 m

Притисок: 22 bar

Дијаметар: 13 mm

Производител: Gardena

Земја на потекло: Германија

 

 

Градинарско црево за наводнување со должина од 30 м и ширина на отвор од  1/2''.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција