Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Gardena Класично црево 50м 3/4"

6.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: Gardena
  • Шифра:Gardena Класично црево 50м 3/4"
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Отвор на црево : ¾ ‘’

Должина: 50 m

Притисок: 22 bar

Дијаметар: 19 mm

Производител: Gardena

Земја на потекло: Германија

 

 

Градинарско црево за наводнување со должина од 50 м и ширина на отвор од  3/4''.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција