Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Makita 630718-5 Полнач брз 18V DC18RC

5.499 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: Makita
  • Шифра:Makita 630718-5 Полнач брз 18V DC18RC
  • Наградни поени:1000
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Напон: 14,4 - 18 V
Напојување: 230 V
Модел: DC18RC 630718-5
Тежина: 1,5 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција