Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Makita 632G12-3 Батерија 18V 3,0Ah BL1830B

4.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: Makita
  • Шифра:Makita 632G12-3
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Напон LXT
Напон 18 В
Капацитет на батеријата 3,0 Ах
Енергетски капацитет 90 Wh
Тип на батерија Li-ion
Нето маса 0,60 кг
Димензии (ДxШxВ) 113 x 75 x 62 mm

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција