Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Verto црево за наводнување 50м 3/4

2.660 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: Verto
  • Шифра:Verto црево за наводнување 50м 3/4
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Градинарско црево за наводнување со пречник од 19мм (3/4″) и должина од 50 метри. При самата изработка на цревото вградена е заштита од оштетувања од сончева светлина, како и систем против развивање на алги во неговата внатрешност. Поради тоа, овозможено е ова црево беспрекорно да се користи долг период. Градинарското црево може да се користи за воден тек со притисок до 25 бари. Цревото ги задржува сите свои карактеристики во широк опсег на температури од -10°C до 45°C.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција