Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Einhell BEM32 Електрична косилка за трева

3.999 ден.
4.490 ден.
  • Производител: Einhell
  • Шифра:BEM32
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Карактеристики и предности

1000W  Ф-300mm - EINHELL    

•Напон: 230 V ~ 50 Hz
•Моќ: 1000 W
•Ширина на сечење: 32 cm
•Нивоа на висина на сечење:  3-нивоа 
(од 30 до 55 mm)
•Капацитет на торба: 25 l

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција