Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo Гарден Маса SC-093T

2.499 ден.
0 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo Гарден Маса SC-093T
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Материјал: Метал, ратан
Димензии:50x45cm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција