Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GARDENA EasyCut 450/50 eлектричен тример OUTLET

4.450 ден.
5.350 ден.
Потребни наградни поени: 5400
  • Производител: Gardena
  • Шифра:EasyCut 450/50
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


  • Моќ 450 W
  • Ширина на заб 18 mm
  • Должина на ножот 50сm
  • Тежина 2.7 kg
  • Производител Gardena
  • Земја на потекло Германија

 

Електричен тример кој е лесен за ракување и е погоден за кастрење на мали и средни големини на жива ограда.


ЗАБЕЛЕШКА - Производот е без кутија!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција