Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

AR Annovi RIverberi BLUE CLEAN EM 160 bar перач по притисок

13.499 ден.
Потребни наградни поени: 13000
 • Производител: Annovi Riverberi
 • Шифра:AR Annovi RIverberi BLUE CLEAN EM 160 bar перач по притисок
 • Наградни поени:200
 • Достапност:На залиха

– Макс. работен притиспк: 160 bar
– Макс. проток на впда: 480 лит/час
– Макс. температура на вода: 50˚Ц
– Јачина на мотор: 2000 W


 • Макс. работен притиспк: 160 bar
 • Макс. проток на впда: 480 лит/час
 • Макс. температура на вода: 50˚Ц
 • Јачина на мотор: 2000 W
 • Наппјуваое V/Hz: 230 / 50
 • Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
 • Должина на кабел: 5 м
 • Должина на црево: 8 м
 • Тежина на перачот: 9 кг
 • Димензии (ДхШхВ): 320х280х770 мм
 • Дополнителни елементи: ротирачка четка, две дизни и сад за шампон
 • TSS (TotalStop SYSTEM)
 • Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција