Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
AR Annovi RIverberi EASY 1.4kW 110 b  перач под притисок OUTLET Нема залиха
AR Annovi RIverberi EASY 1.4kW 110 b  перач под притисок OUTLET

AR Annovi RIverberi EASY 1.4kW 110 b  перач под притисок OUTLET

4.999 ден.
6.990 ден.
Потребни наградни поени: 4999
  • Производител: Annovi Riverberi
  • Шифра:AR Annovi RIverberi EASY 1.4kW 110 b перач по притисок
  • Наградни поени:200
  • Достапност:Нема залиха


-Макс. работен притисок: 110 bar/ 1600 psi


Макс. проток на вода: 370 лит/час

-Макс. температура на вода: 50˚Ц

-Јачина на мотор: 1400 W

-Напојување V/Hz  230 / 50

-Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата

-Димензии (ДхШхВ): 270х280х670 мм

-Должина на кабел: 5 м

-Должина на црево: 8 м

-Тежина на перачот: 6.7 кг

-TSS (TotalStop SYSTEM)

-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.


НАПОМЕНА: Производот е без кутија!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција