Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch Easy Aquatak 100 Вап перач под притисок

6.660 ден.
7.400 ден.
Потребни наградни поени: 7800
  • Производител: Bosch
  • Шифра:09042605
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Макс. притисок: 100 bar
Снага на мотор: 1.200 W
Макс. проток: 300 l/h
Макс. температура проток: 40 °C  
должина на црево: 3 m (PVC)
Тежина (без прибор): 3,8 kg
Пакување: Филтер за вода, 3м црево за висок притисок,
сад за детерѓент од 450ml, млазница за перење, зглоб од 360 степени, картонска кутија

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција