Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Makita Перач под висок притисок HW102

13.990 ден.
Потребни наградни поени: 9500
 • Производител: Makita
 • Шифра:Makita Перач под висок притисок HW102
 • Наградни поени:200
 • Достапност:На залиха

Карактеристики и предности

 • Црево за висок притисок со заштита од виткање и вртлива приклучок на двете страни
 • “TSS” далечински управувач за целосно исклучување на чистачот
 • Проѕирен, од надвор монтажен филтер за доводна вода
 • Универзален електричен мотор со триплекс пумпа
 • Елоксирана алуминиумска глава на пумпата
 • Надворешен впрскувач на детергент
 • Брз приклучок за прибор и црево
 • Клипови од нерѓосувачки челик
 • Телескопска дршка
 • Пластични пиштол
 • Гумени тркала

Спецификација на продуктот

 • Моќност: 1.300 W
 • Максимален притисок: 100 bar
 • Максимален проток: 360 l/h
 • Должина на црево: 5 м
 • Макс. температура на влезната вода: 50 °C
 • Тежина: 5.8 kg


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција