Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BIDIM Чадор за сонце 2х3m, зелена боја

3.499 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FSK1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Чадор за сонце 2х3m, зелена боја

Каталошки број: FSK1

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција