Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BIDIM Чадор за сонце со механизам за нагиб SUN MOTION

3.150 ден.
3.499 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FSN1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии на чадорот: 2,7 метри
Метален столб: Ø38mm
Метални ребра: 12*18мм
Ткаенина: 180g полиестер

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција