Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BIDIM Камперска столица, сива, SKIPPER

799 ден.
930 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FKS1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Димензии на стол : 52x52x43/90cm

Каталошки број: FKS1

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција