Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
BIDIM Лулашка за градина со постоље, платнена Нема залиха
BIDIM Лулашка за градина со постоље, платнена

BIDIM Лулашка за градина со постоље, платнена

5.999 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FBLP1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензија на мрежата: 200x153cm

Димензија на кострукцијата: 265x100x110cm

Материјал: 320g, полиестер
Каталошки број: FBLP1

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција