Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки

8.999 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:169
  • Наградни поени:180
  • Достапност:На залиха


Батериска пила за сечење гранки
Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање
Голем прекидач со додатен заштитник
Прерамка за на рамо
18 V Li-ion батерија која лесно се монтира за едноставна работа
Во пакувањето е вклучено уље за подмачкување на внатрешноста на пилата

Напон и јачина 18V Li-ion батерија, 1,3 Ah
Брзина на ротирање на ланецот 2,8 m/s
Должина на мечот 150 mm
Должина на рачката 200 cm
Тежина 3 kg
2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција