Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА

5.999 ден.
7.999 ден.
  • Производител: Iskra
  • Шифра:IX-HT36
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха


АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 3300 вртежи во минута
• Должина на сечење: 508 мм
• Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 20-30 мин

• Димензии на пакувањето (во мм): 1100 (L) x 255 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција