Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
DENEX FM 3310 Електрична косилка  (1000 W, Induction motor) Нема залиха
DENEX FM 3310 Електрична косилка  (1000 W, Induction motor)
DENEX FM 3310 Електрична косилка  (1000 W, Induction motor)

DENEX FM 3310 Електрична косилка (1000 W, Induction motor)

5.499 ден.
5.999 ден.
Потребни наградни поени: 6500
  • Шифра:FM3310
  • Наградни поени:130
  • Достапност:Нема залиха


Моќност: 1000 W 

Големина на ножот: 30.5 cm 

Тежина: 10 kg  

Капацитет на корпа: 28 l.  

Ниво на косење: 30-60 mm  

За тревна површина до 250 m2  

ГАРАНЦИЈА: 2 години  

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција