Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra  HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева Нема залиха
Iskra  HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

16.999 ден.
18.999 ден.
Потребни наградни поени: 19500
  • Производител: Iskra
  • Шифра: HG41PL-RV125
  • Наградни поени:390
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

• Волумен на моторот: 127,1 cm3
• Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор
• Режим на возење: на притискање
• моќност: 2,0 kW
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L
• Прилагодлива висина на сечење 7 позиции: 25-70 mm
• Максимална ширина на сечењето: 410 mm 
• Обем на корпа за трева: 40L
• 24 месеци гаранција

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција