Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Maxpuls Електрична косилка за трева MP-LM22 + 1 година гаранција

4.999 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: MaxPuls
  • Шифра:Maxpuls Електрична косилка за трева MP-LM22 + 1 година гаранција
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM22 (9994) + 1 година гаранција

  • Моќност: 1200 W
  • Напон: 230-240V ~ 50Hz
  • Брзина во празно: 3200 вртежи во минута
  • Волумен на корпа: 50L
  • 1 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција