Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BLACK+DECKER Ножици за жива ограда 420W 45cm 16mm

3.999 ден.
4.999 ден.
Потребни наградни поени: 5500
  • Производител: Bosch
  • Шифра:BLACK+DECKER Ножици за жива ограда 420W 45cm 16mm
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Идеална за млада жива ограда. Доаѓа со сечило од 45cm и максимален капацитет на сечење до 16mm, лесна и ергономски дизајнирана. Прозирен штитник за раката за подобра видливост и секундарна фиксна рачка за подобра контрола и комфорт.


Влезна моќност420W
Должина на ножот45cm
Ширина помеѓу забите16mm
Движења на ножот1960/min
Кочница на ножот1sec
Тежина1.92Kg
Должинаmm
Висинаmm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција