Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BLACK+DECKER Тример 450W 25cm POWERCOMMAND

5.999 ден.
7.499 ден.
Потребни наградни поени: 7500
  • Производител: Bosch
  • Шифра:BLACK+DECKER Тример 450W 25cm POWERCOMMAND
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Косилка за трева Тример со влезна моќност 450W и ширина на сечење 25cm.

Тримерот поседува телескопска рачка за прилагодување на висината и дополнителна предна рачка за поголема удобност и контрола при работа. Исто така има штитник за растенија и водилка за рабови. Брза промена во режимот на работа и ширина на сечење од 25cm за лесно сечење трева на големи површини. Технологија POWERCOMMAND – EASY FEED за лесно контролирање на напојувањет

Влезна моќност450W
Ширина на сечење25cm
Број на вртежи7500rpm
Дијаметар на конец1.6mm
Капацитет на садот за трева/L
Број на подесиви висини на сечење/
Висина на сечење/mm
Тежина2.5Kg
Должина915mm
Висина110mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција