Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Makita тример за тревa UR3501 1000 W

9.990 ден.
11.999 ден.
Потребни наградни поени: 9600
 • Производител: Makita
 • Шифра:Makita тример за тревa UR3501 1000 W
 • Наградни поени:100
 • Достапност:На залиха
 • Makita Рачна косилка за тревa UR3501 1000W. За продолжување на гаранцијата за дополнителни 24 месеци потребно е да го регистрирате производот на официјалниот сајт на Макита со тоа што ќе го внесете серискиот број на производот, датумот кој стои на малопродажната фактура кога го имате купено и име и презиме. Со тоа добивате сертифиакт дека призводот има вкупно 3 години гаранција. Регистрацијата можете да ја направите на слендиот линк: https://www.makita-see.com/
 • ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ:

  Потрошувачка, моќност
  1000 W
  Број на вртежи во празен од
  7.500 min-1
  Дршка
  D-дршка
  Најголема резна широчина
  350 mm
  Бучава: звучен притисок
  96 dB(A)
  Бучава: звучна моќност
  75,1 dB(A)
  Бучава: oтстапување (K)
  3 dB(A)
  Вибрации: без оптеретување
  2,73 m/s²
  Вибрации: oтстапување (K)
  1,5 m/s²
  Димензии (Д x Ш x В)
  1.550x410x500 mm
  Тежина EPTA
  4,3 kg
   

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција