Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Verto мачета 15G190

399 ден.
599 ден.
Потребни наградни поени: 500
  • Производител: Verto
  • Шифра:Verto мачета 15G190
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха


Должина во см 50

Материјал за рачка Дрво

Материјал за работна површина Челик

Тежина, кг 0,53

код на продавачот 15G190

Баркод 5902062050748


Тагови: мачета machete

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција