Акција
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
-5%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A
61.990 ден.64.999 ден.
61.990 ден.64.999 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-9%
ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА
8.199 ден.8.999 ден.
8.199 ден.8.999 ден.
-15%
BOSCH GBH 240 Ударен чекан BOSCH GBH 240 Ударен чекан
8.499 ден.9.999 ден.
8.499 ден.9.999 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11"  LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11"  LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-15%
Bosch GBS 7-125 аголна брусилка Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
4.650 ден.5.499 ден.
4.650 ден.5.499 ден.
GREE Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW
  • GREE Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW
  • GREE Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW

GREE Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW

52.990 ден.
Потребни наградни поени: 55000
Производител: GREE
Шифра на производ: Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW
Наградни поени: 300
Достапност: На залиха
Количина:

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ
 Eфикасност во режим на ладење SEER:7.0 – A++
 Eфикасност во режим на греење SCOP:4.0 – A+
 GREE компресор со магнети од ретки метали (Rare Earth Magnet)
 Двореден топлински изменувач во надворешната единица
 Работен режим: од -22°С до +43°С
 EEV – Eлектронски експанзионен вентил, Грејач за одмрзнување на кондензат
 Функции:Самодијагностика, Интелигентен Дефрост, I-Feel, Плазма филтер, вградена WiFi контрола, 8°С греење, економичен мод, Турбо функција за брзо ладење/греење, 7 Fan брзини на дување, Quiet Fan брзина…

Гаранција 10 години


 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-4%
NEO SMART WIFI G12R32 INVERTER 12000BTU NEO SMART WIFI G12R32 INVERTER 12000BTU
24.999 ден.23.999 ден.
24.999 ден.23.999 ден.
-12%
GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter
25.999 ден.22.999 ден.
25.999 ден.22.999 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH12AGC-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH12AGC-K6DNA1A inverter
29.990 ден.25.999 ден.
29.990 ден.25.999 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter
39.999 ден.34.999 ден.
39.999 ден.34.999 ден.
-7%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A
45.990 ден.42.999 ден.
45.990 ден.42.999 ден.
-5%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A
64.999 ден.61.990 ден.
64.999 ден.61.990 ден.
-9%
GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing
109.990 ден.99.900 ден.
109.990 ден.99.900 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
GREE GREE Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW  SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER:7.0 – A++  Eфикасност во режим на греење SCOP:4.0 – A+  GREE компресор со магнети од ретки метали (Rare Earth Magnet)  Двореден топлински изменувач во надворешната единица  Работен режим: од -22°С до +43°С  EEV – Eлектронски експанзионен вентил, Грејач за одмрзнување на кондензат  Функции:Самодијагност.. Category: Product #: Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW Regular price: 52.990 ден. 52.990 Available from: КРУСЕЛ e-Store