Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier

2.999 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3400
  • Производител: GREE
  • Шифра:GREE SCWK-4006
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

ОВЛАЖНУВАЧ ЗА ВОЗДУХACTIVE CARBON ФИЛТЕРMOЌНОСТ : 20 WДИМЕНЗИИ: 191×191×322 MMМАСА: 1.66 KG

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција