Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Греалка Алуминиумска цилиндар со инфра греач GS 75

7.999 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 7999
  • Производител: GREE
  • Шифра:PG 65
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

1. Зрачењето на топлина од ниско ниво и нејзината рамномерна дистрибуција доведува до поголемо чувство на удобност и удобност.

2. Нема штетни испарувања 

3. Водоотпорна заштита - IP55, што ја прави масата - греалка идеална за надворешна употреба

4. Лесна инсталација, не бара посебна електрична инсталација

5. Компактен, модерен дизајн што го прави идеален и за внатрешна и за надворешна употреба.

6. Висок степен на безбедност - присуство на заштитна мрежа и автоматско исклучување при навалување.

За таа цел се користи приклучокот „STAR“.

Модел

PG65

Работна моќност

800 W

Работен напон

220-240 V

Работна струја

3,48 А

Вид на грејна цевка

Златна цевка со низок сјај

Температура на површината

100 ° C

Заштитна функција

Безбедносна мрежа, IP55

Работи на температура

 -20 ° C ~ 90 ° C

Димензии на пакетот

68,5 * 24,5 * 23,5 см

Нето маса

3,70 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција