Ел. термо акумулациони печки

За топла и пријана зима

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

МК Електрична термо акумулациона печка 2,5kw МК Електрична термо акумулациона печка 2,5kw
Моќност: 2.5kw Топлотна моќност: 100.483 kJ Акумулира топлотна енергија и штеди електрична ене..
20.990 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.

Распродадено

Распродадено

МК Електрична термо акумулациона печка 3,5kw МК Електрична термо акумулациона печка 3,5kw
Моќност: 3.5kw Топлотна моќност: 100.483 kJ Акумулира топлотна енергија и штеди електрична ене..
24.990 ден.
без ДДВ: 21.178 ден.

Распродадено

Распродадено

МК Електрична термо акумулациона печка 4,5kw МК Електрична термо акумулациона печка 4,5kw
Моќност:4.5kw Топлотна моќност: 125.604 kJ Акумулира топлотна енергија и штеди електрична енер..
32.990 ден.
без ДДВ: 27.958 ден.

Распродадено

Распродадено

МК Електрична термо акумулациона печка 6kw МК Електрична термо акумулациона печка 6kw
Моќност: 6 kw Топлотна моќност: 157.050 kJ Акумулира топлотна енергија и штеди електрична енер..
36.990 ден.
без ДДВ: 31.347 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS