Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Favorit 24000BTU Климатизер

28.999 ден.
36.499 ден.
Потребни наградни поени: 35500
  • Производител: Favorit
  • Шифра:24000btu
  • Наградни поени:250
  • Достапност:На залиха

Скриен ЛЕД дисплеј
Енергетска класа (ладење) А
Енергетска класа (греење) А
Капацитет на ладење (Btu/h;W) 22000;6450
Капацитет на греење  (Btu/h;W) 22500;6590
Работна температура од -7 до +43

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција