Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

FAVORIT INVERTER 18000BTU IACHR52FMDN 5.5kw

34.999 ден.
38.999 ден.
Потребни наградни поени: 35000
  • Производител: Favorit
  • Шифра:FAVORIT INVERTER 18000BTU IACHR52FMDN 5.5kw
  • Наградни поени:190
  • Достапност:На залиха


КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 18000BTU/5280W/1787-6242КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 19500BTU/5720/1670-6300ВЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЛАДЕЊЕ: 1550 WВЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ГРЕЕЊЕ: 1540 WSEER 6.5/SCOP 4.0AIRFLOW < 850 M3/HЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (ЛАДЕЊЕ) A ++ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (ГРЕЕЊЕ) A +CARBON FILTERЈОНИЗАТОРРАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА -15 до + 46 степениТИП НА ГАС R 32POWER SUPPLY 220-240V~50HZ/1PДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНАТА ЕДИНИЦА (ММ) В X Ш X Д : 323 х 1053 х 226ДИМЕНЗИИ НА НАДВОРЕШНАТА ЕДИНИЦА (ММ) В X Ш X Д: 642 х 909 х 364ТЕЖИНА НА ВНАТРЕШНАТА ЕДИНИЦА 11,7 KGТЕЖИНА НА НАДВОРЕШНАТА ЕДИНИЦА 32,6 KG

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција