Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Favorit Kлиматизер инвертер 12000 BTU WI-FI

25.999 ден.
27.999 ден.
Потребни наградни поени: 27000
  • Производител: Favorit
  • Шифра:12000 BTU WI-FI
  • Наградни поени:250
  • Достапност:На залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА  ( ЛАДЕЊЕ ) : А++
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА  ( ГРЕЕЊЕ  ) : А+

РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ГРЕЕЊЕ : ОД -15 ДО +50
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ЛАДЕЊЕ : +15 +53 
ЈОНИЗАТОР 
ТИП НА ГАС : R 32 
НАПОЈУВАЊЕ : 220-240 v ~ 50 hz/ 1p
ДИМЕНЗИЈА НА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА    : 777 Х 250 Х 201
ДИМЕНЗИЈА НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА : 777 Х 498 Х 290

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција