Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Gree FDWK-40x73x5 стоечки вентилатор

2.699 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 2700
  • Производител: GREE
  • Шифра:Gree FDWK-40X73h5 стоечки вентилатор
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха

Едноставен стилски, интегриран тенок дизајн на каросеријата 5S мотор,

подобра функција 5 сечила ABS, растојание на воздух до 8m

Сечило со голем лак, за снабдување со мек воздух 3 брзини 2h тајмер 90° замавнување хоризонтално, 30° замав вертикално

Повратен термички заштитник и целосен бакарен мотор

Без изложена завртка за прилагодување на аголот

Лесен дизајн на склопување

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција