Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Gree KSWK-0603D Air Cooler ( разладувач на воздух )

5.999 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: GREE
  • Шифра:Gree KSWK-0603D Air Cooler ( разладувач на воздух )
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха

Карактеристики на производот

Спецификација на производот Воздушен ладилник KSWK-0603D

Моќност: 60 вати

Напон: 220-240 V

Капацитет на резервоар за вода: 6 литри

Брзина на ветер: 4 типа

Режим: 3 типа

Тајмер: 15 часа

Фреквенција: 15 HZ

Далечински: Инфрацрвен RC

Димензии на производот: 298 x 282 x 752

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција