Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Dynamic MaxPuls MP-GH15 15кЊ тајфун

7.299 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: RG GROUP
  • Шифра:Dynamic MaxPuls 8258
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха


Моќност: 15 kW
Издувна моќ: 300 m3/h
Капацитет на затоплување: 25 m2 / 116 m3
Тежина: 4,6 kg


 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција