Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW

8.999 ден.
9.890 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: RG GROUP
  • Шифра:Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
  • Наградни поени:80
  • Достапност:Нема залиха

Приклучен Напон: Гас 

Вкупна сила 50032W

Сила на грејач 50000W

Потрошувачка: 3,1кг / час

Комплетот вклучува: Тајфун, црево, регулатор на плин.

Погодни за загревање на магацини, големи индустриски објекти, производни погони, кафе барови, затворени тераси, спортски сали, балони итн.

Бесплатна испорака до саканата адреса.

 

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција