Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

PRITY Камин на цврсто гориво K1

17.340 ден.
19.700 ден.
Потребни наградни поени: 18000
 • Производител: PRITY
 • Шифра:PRITY К1
 • Наградни поени:80
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • Камин
 • Моќ: 9 kW
 • Погоден за простории до 50 m2
 • Големина ( Ш x Д x В cm) : 45 x 38 x 76 cm
 • Тежина : 61 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Преграда за чување  суви и влажни дрва
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција