Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
PRITY Камин со рерна FM 2 - 3 дена
PRITY Камин со рерна FM
PRITY Камин со рерна FM
PRITY Камин со рерна FM

PRITY Камин со рерна FM

32.990 ден.
36.150 ден.
Потребни наградни поени: 32000
 • Производител: PRITY
 • Шифра:PRITY FM
 • Наградни поени:100
 • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • Камин со фурна
 • Моќ: 12 kW
 • Погоден за простории до 66 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm
 • Тежина : 97 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Опремен со фурна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Вграден во оделот за чување  суви и влажни дрва
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција