Климатизери

Климатизери

Во оваа група можете да најдете повеќе модели на сплит систем климатизери, цените се без монтажа но со бесплатна достава. 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-8%

Распродадено

Iskra YS-14 Air Cooler Iskra YS-14 Air Cooler
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен Air Cooler со модерен..
5.499 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.

Распродадено

Распродадено

TCL TAC-12CHSC 12000BTU 3,5kW клима уред TCL TAC-12CHSC 12000BTU 3,5kW клима уред
  TCL TAC-12CHSC 12000BTU Климатизер, R407C Ecological Gas, Ладење 3.5KW / Греење ..
12.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.

Распродадено

Распродадено

VIVAX ACP-12CH35REA Климатизер VIVAX ACP-12CH35REA Климатизер
                      &nb..
13.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
Карактеристики: Капацитет: Ладење: W 3520 Греење: W 3600 Енергетска класа: A Потрошува..
14.999 ден.18.000 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.

Распродадено

-12%

Распродадено

NEO LIFE G12R41 ON/OFF 12000BTU ( 3.5 kW ) NEO LIFE G12R41 ON/OFF 12000BTU ( 3.5 kW )
ИНТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈННАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: AЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 3250 WПОТРОШУВАЧКА: ..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
Модел 18000 BTU Скриен LED дисплеј Енергетска класа (ладење) A++ Енергетска класа (греење) A+ Ка..
20.999 ден.26.499 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.

Распродадено

Распродадено

TCL TAC18CHSA ( 5,5 кW ) Клима уред TCL TAC18CHSA ( 5,5 кW ) Клима уред
R407C Ecological Gas, Ладење 5.5KW / Греење 5.7KW, LED дисплеј, Jониз..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
Скриен ЛЕД дисплеј Енергетска класа (ладење) А Енергетска класа (греење) А Капацитет на ладење (B..
28.999 ден.36.499 ден.
без ДДВ: 24.575 ден.
C&H Veritas Inverter (CH-S12FTXQ) 3,5 kW Сплит тип инвертер C&H Veritas Inverter (CH-S12FTXQ) 3,5 kW Сплит тип инвертер
Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
29.999 ден.
без ДДВ: 25.423 ден.
C&H Veritas Inverter (CH-S18FTXQ) 5,5 kW Сплит тип инвертер C&H Veritas Inverter (CH-S18FTXQ) 5,5 kW Сплит тип инвертер
Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
42.900 ден.
без ДДВ: 36.356 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS