Климатизери

Климатизери

Во оваа група можете да најдете повеќе модели на сплит систем климатизери, цените се без монтажа но со бесплатна достава. 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
TCL TAC-12CHSC 12000BTU 3,5kW клима уред
  TCL TAC-12CHSC 12000BTU Климатизер, R407C Ecological Gas, Ладење 3.5KW / Греење ..
11.990 ден.12.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
Карактеристики: Капацитет: Ладење: W 3520 Греење: W 3600 Енергетска класа: A Потрошува..
13.999 ден.18.000 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-7%
VIVAX COOL DF DESIGN 2,5kW клима уред
VIVAX ACP-09CH25AED Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21 / 3.61) Максимален капацитет на л..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-12%
VIVAX COOL DF DESIGN 3,5kW клима уред
VIVAX COOL DF DESIGN 3,5kW клима уред ACP-12CH35AED Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21 / 3...
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
SEER/SCOP: 6.1/4.0 W/W Енергетска класа: A+ Режим на чекање: 0.5 W Одржување: R410A/950g ..
15.520 ден.17.250 ден.
без ДДВ: 13.153 ден.
-20%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw + ГРАТИС МОНТАЖА
Тип на единицата: Внатрешна единица Тип на монтажа: На ѕид Далечинско управување: Далечински упр..
15.990 ден.20.000 ден.
без ДДВ: 13.551 ден.
C&H Prima Plus (CH-S12XN7) 3,5 kW Клима уред
"CH SMART-ION Filter" – најнова генерација на технологија на прочистување Дизајниран за професионал..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер
Модел 18000 BTU Скриен LED дисплеј Енергетска класа (ладење) A++ Енергетска класа (греење) A+ Ка..
20.999 ден.26.499 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.
-10%
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
Енергетска класа: A+ Режим на чекање: 0.5 W Одржување: R410A/1,680g Ладење: Капацитет: 5,40..
22.390 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.975 ден.
C&H Veritas Inverter (CH-S09FTXQ) 2,8 kW Сплит тип инвертер
Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
23.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.
C&H Veritas Inverter (CH-S12FTXQ) 3,5 kW Сплит тип инвертер
Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
24.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
Карактеристики   Компактен дизајн Компактниот дизајн на клима уредот кај оние со помал..
27.990 ден.28.990 ден.
без ДДВ: 23.720 ден.
C&H Prima Plus (CH-S18XN7) 5,5 kW Клима уред
"CH SMART-ION Filter" – најнова генерација на технологија на прочистување Дизајниран за професионал..
27.999 ден.
без ДДВ: 23.728 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
Скриен ЛЕД дисплеј Енергетска класа (ладење) А Енергетска класа (греење) А Капацитет на ладење (B..
28.999 ден.36.499 ден.
без ДДВ: 24.575 ден.
C&H Arctic Inverter (CH-S09FTXLA) 2,8 kW Сплит тип инвертер
Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
30.000 ден.
без ДДВ: 25.424 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
Енергетска класа: A + Режим на чекање: 0,5 W Одржување: R410A / 2,130g Ladenje: Капаците..
32.990 ден.35.990 ден.
без ДДВ: 27.958 ден.
C&H Arctic Inverter (CH-S12FTXLA) 3,5 kW Сплит тип инвертер
Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
33.000 ден.
без ДДВ: 27.966 ден.
C&H Consol Inverter (CH-S09FVX) 2,5 kW Конзолен инвертер - Фенкоилер
Високо квалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северни обла..
38.999 ден.
без ДДВ: 33.050 ден.
C&H Veritas Inverter (CH-S18FTXQ) 5,5 kW Сплит тип инвертер
Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
39.999 ден.
без ДДВ: 33.897 ден.
C&H Consol Inverter (CH-S12FVX) 4 kW Конзолен инвертер - Фенкоилер
Високо квалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северни обла..
41.999 ден.
без ДДВ: 35.592 ден.
C&H Arctic Inverter (CH-S18FTXLA) 5,5 kW Сплит тип инвертер
Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
50.000 ден.
без ДДВ: 42.373 ден.
C&H Consol Inverter (CH-S18FVX) 5,5 kW Конзолен инвертер - Фенкоилер
Високо квалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северни обла..
51.999 ден.
без ДДВ: 44.067 ден.
C&H Arctic Inverter (CH-S24FTXLA) 7 kW Сплит тип инвертер
Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
57.999 ден.
без ДДВ: 49.152 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS