Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

FUEGO FGT-120 INV WIFI, 3.5kW/3.52kW, A++/A+ inverter

24.999 ден.
27.999 ден.
Потребни наградни поени: 32000
 • Производител: GREE
 • Шифра:FUEGO FGT-120 INV WIFI, 3.5kW/3.52kW, A++/A+ inverter
 • Наградни поени:300
 • Достапност:На залиха


 • Инвертер клима уред
 • Wifi подршка
 • Капацитет ладење/греење: 3.5kW(1000~3870) 3.52kW(1000~3950)
 • Енергетска класа на ладење:А++
 • Енергетска класа на греење:А+
 • Циркулација на воздух 550m3/h
 • SEER: 6.5 SCOP: 4, COP:3.5
 • Ниво на бучава
 • внатрешна:22~40dB
 • надворешна:50dB
 • Надворешна работна температура:
 • ладење:0-53/греење:-20-30
 • Внатрешна работна температура:
 • ладење:17-32/грење:0-30
 • R32 еколошки фреон
 • Вклучен кит за монтажа
 • Вграден Wi-Fi
 • Грејач на кондензатор

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција