Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GREE Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW

57.990 ден.
Потребни наградни поени: 58000
  • Производител: GREE
  • Шифра:Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ
 Eфикасност во режим на ладење SEER:7.0 – A++
 Eфикасност во режим на греење SCOP:4.0 – A+
 GREE компресор со магнети од ретки метали (Rare Earth Magnet)
 Двореден топлински изменувач во надворешната единица
 Работен режим: од -22°С до +43°С
 EEV – Eлектронски експанзионен вентил, Грејач за одмрзнување на кондензат
 Функции:Самодијагностика, Интелигентен Дефрост, I-Feel, Плазма филтер, вградена WiFi контрола, 8°С греење, економичен мод, Турбо функција за брзо ладење/греење, 7 Fan брзини на дување, Quiet Fan брзина…

Гаранција 10 години


 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција