Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter

26.999 ден.
29.999 ден.
Потребни наградни поени: 30000
  • Производител: GREE
  • Шифра:GWH12AGC-K6DNA1A/I
  • Наградни поени:250
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ
 Eфикасност во режим на ладење SEER:6.5  A++
 Eфикасност во режим на греење SCOP:5.1/4.1   A+++/А+
 GREE компресор со перманентни магнети од ретки метали (Rare Earth Magnet)
 Работна температура од -15°С до +43°С
 “Self-Clean” функција за чистење на внатрешната единица
 Функции:Самодијагностика, Интелигентен Дефрост, I-Feel, Плазма филтер, вградена WiFi контрола, 8°С греење, економичен мод, Турбо функција за брзо ладење/греење, 7 Fan брзини на дување, Quiet Fan брзина, Self-Clean.


 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција